Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Podnikatelé a firmy

Hledat obec

Rozhraní pro partnery

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Věrnostní klub

HOGO-FOGO

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

Regionservis-Podnikatelé a firmy

Nárůst objemů obchodů ve veřejné správě jde s námi podstatně snáze a rychleji. Partneři prokazatelně vykazují nárůst obratu a to mnohdy až několikanásobně, v závislosti na atraktivitě poskytovaných služeb či produktů. Regionservis s.r.o. je dlouhodobě dobře zavedenou značkou u starostů měst a obcí a my Vám jejím prostřednictvím umíme ulehčit cestu k zastupitelům samospráv. Náš kodex mravnosti zakazuje jinou, než zcela legální cestu! Pro dosahování cílů našich partnerů máme vytvořenu propracovanou strategii, která je naší dovedností. Obce a města jsou dobrými klienty a mají důvěru k našim partnerům. Města a obce patří mezi velmi dobré a stabilní klienty, kteří jsou dobře obchodovatelní s perspektivou růstu. Obcí je v České republice přibližně 6264 a každoročně vypisují několik desítek tisíc veřejných zakázek, v řádech desítek miliard korun, tím pádem patří trh samospráv mezi nejžádanější v České republice. Obce hradí své závazky! Tzn., že riziko obchodování s obcemi se řadí mezi nejnižší! 

Citát: „Zákazníky nezajímá, co jim říkáte, dokud nemají pocit, že o ně máte opravdový zájem“, autor Zig Ziglar

Nejžádanější služby pro firmy a podnikatele

Reklama a prezentace na konferencích, seminářích a pravidelném setkávání starostek, starostů a místostarostek, místostarostů obcí a měst České republiky
Pořádáme zejména kvalitní a dnes již velmi známá setkání starostů a místarostů po celé České republice (vyjma Hl. m. Prahy), ale také řadu jiných akcí s dobrou tradicí a špičkovým servisem. Naše akce každoročně navštěvují především starostky a starostové, z 500 měst (75% celkového počtu měst v ČR) a 2000 obcí (cca 40% celkového počtu obcí v ČR). Zástupci firem, partneři akcí mají možnost získat nejen vymezený prostor pro prezentaci (stánek), ale také mohou osobně vystoupit se svým ústním příspěvkem a oslovit své potencionální klienty (cílovou skupinu). Kromě uvedených dvou nejpoptávanějších služeb nabízíme řadu dalších, na českém trhu ojedinělých a originálních služeb.

Reference a obrazové ukázky z vybraných akcí naleznete zde: klikněte....

Přímý marketing

Máte zájem uplatnit v obcích vaše služby nebo produkty. Budeme aktivně vyhledávat vaše potenciální klienty dle vašich potřeb. Případně Vám navrhneme nejefektivnější způsob a formu zvýšení výkonnosti vašeho prodeje.

Zpětná vazba od starostů a jejich poptávka je samozřejmostí

Starostové nám sdělují svá přání, potřeby a cíle a my je poté sdělíme i vám. Na základě těchto informací můžete na trhu mnohem lépe prosperovat.

Členství v obchodním klubu samospráv a podnikatelů s názvem "Liga neúplatných"

Liga neuplatných byla založena v roce 2010 a jde o nezávislé, svobodné a obchodní sdružení českých podnikatelů, firem, starostů obcí a měst a dalších osob. Cílem Ligy neúplatných je implementace projektů výhodných pro města a obce, podnikatele a firmy, český stát a EU. Pomáháme komunálním politikům se zvýšením výkonnosti a důvěry jejich samospráv a dosahování jejích cílů s maximální účinností a chytrým způsobem financování. Ten samý záměr implementujeme i do marketingu firem a podnikatelů. Rádi bychom taktéž zvýšili výkonnost a efektivitu hospodaření českého státu ve spolupráci s volenými politiky a v souladu s ústavou a právním státem, kterým chce Česká republika zajisté jednou být. Liga neúplatných má momentálně zhruba 800 členů a stále dynamicky roste.

Nabízíme příležitost k zajímavým politickým a obchodním setkáním

Naše akce velmi často navštěvují významní političtí představitelé České republiky, celostátní média, významní zahraniční hosté, velvyslanci a přední odborníci. S důrazem na prostor pro otevřenou formu diskuze a neformálních jednaní, tak vytváříme efektivní prostředí pro seznámení a kontakty. Novým partnerům a zájemcům o naše služby nabízíme výhodné podmínky sloužící k získání větší vzájemné důvěry.

Naše heslo: "Zvyšováním výkonnosti a dobrou obchodní strategií za využití účinných nástrojů lze velmi rychle dosáhnout zvoleného cíle".

Na Vaší poptávku se těší Lukáš Tesař, zakladatel a majitel společnosti Regionservis s.r.o.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
4. dubna 2017 - Mikroseminář - aplikace moderních technologií ve veřejném osvětlení, chytré město 04.04.2017, Havlíčkův Brod, Hotel Brixen Přihlásit se »
6. dubna 2017 - VIII. KONFERENCE O HOSPODAŘENÍ A FINANCOVÁNÍ MĚST A OBCÍ 06.04.2017, Praha, Hotel Energie Přihlásit se »
6. dubna 2017 - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop + změny v novém zákoně v praxi 06.04.2017, SPA hotel Zámek Lužec**** Přihlásit se »
11. dubna 2017 - Poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb., povinné zveřejňování podle dalších zákonů 11.04.2017, Benešov, Hotel Atlas Přihlásit se »
13. dubna 2017 - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop + změny v novém zákoně v praxi 13.04.2017, Hradec Králové, Hotel U Královny Elišky Přihlásit se »
20. dubna 2017 - XII. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ JIHOMORAVSKÉHO KRAJE 20.04.2017, Znojmo, Loucký klášter Přihlásit se »
27. dubna 2017 - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop + změny v novém zákoně v praxi 27.04.2017, Teplice, Hotel Prince de Ligne Přihlásit se »
27. dubna 2017 - Poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb., povinné zveřejňování podle dalších zákonů 27.04.2017, Jindřichův Hradec, Hotel Frankův Dvůr Přihlásit se »
11. května 2017 - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop + změny v novém zákoně v praxi 11.05.2017, Chotoviny, Hotel Gold Přihlásit se »
16. května 2017 - Poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb., povinné zveřejňování podle dalších zákonů 16.05.2017, Olomouc, Hotel Ibis*** Přihlásit se »
18. května 2017 - Poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb., povinné zveřejňování podle dalších zákonů 18.05.2017, Brno, Hotel Grandezza - restaurace Rynk Přihlásit se »
25. května 2017 - XII. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ ÚSTECKÉHO KRAJE 25.05.2017, Zámek Děčín Přihlásit se »
13. června 2017 - Řízení financí obcí a měst + nový zákon o rozpočtové odpovědnosti 13.06.2017, Olomouc, BEA centrum Přihlásit se »

Aktuality:

 • 28. březen
  POSLEDNÍCH 10 VOLNÝCH MÍST NA VIII. KONFERENCI O HOSPODAŘENÍ A FINANCOVÁNÍ OBCÍ A MĚST

  K dnešnímu dni máme posledních 10 volných míst na "VIII. Konferenci o hospodaření a financování obcí a měst", která se koná 6. dubna v Praze. Více zde: klikněte...

 • 24. březen
  SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA XII. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ ÚSTECKÉHO KRAJE

  Srdečně Vás zveme na XII. Setkání starostů a místostarostů Ústeckého kraje, která se bude konat 25. května 2017 na zámku Děčín. Podrobnosti zde: klikněte...

  Zaměření:

  1.    Aktuální dění v Ústeckém kraji, dopravní obslužnost a dopravní infrastruktura,
  2.    Financování, hospodaření a investice obcí a měst, aktuality v RUD,
  3.    Nový zákon o rozpočtové odpovědnosti č. 23/2017 Sb. a č. 24/2017 Sb. a sdílení daně z hazardu,
  4.    Přehled legislativních změn v oblasti rozpočtového hospodaření a plánování, plnění rozpočtu na rok 2017
  5.    Zvýšení investičních příležitostí obcí a měst,
  6.    Komplexní přehled všech dotací a grantů pro obce a města, včetně aktuálních výzev (OP ŽP, MPO, Mze atd.),
  7.    Častá pochybení obcí a měst při vydávání obecně závazných vyhlášek,
  8.    Jak správně postupovat při výběru dodavatele včetně procesu uzavírání smlouvy a následné odpovědnosti,
  9.    Nakládání s majetkem obcí a měst a střet zájmu po novele, dopad na představitele obcí
  10.  Diskuze s odborníky k tématu práv a povinností volených zástupců obcí a měst v praxi.

 • 23. březen
  POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA NA PRAŽSKÉ KONFERENCE 30. BŘEZNA O PRÁVU A 6. DUBNA O HOSPODAŘENÍ

  Nabízíme poslední volná místa na dvě konference, které se konají v Praze.

  1. 30. března 2017 - VI. KONFERENCE O PRÁVU A ZÁKONNÝCH POVINNOSTECH OBCÍ A MĚST
   Program zde: klikněte...

  2. 6. dubna 2017 - VIII. KONFERENCE O HOSPODAŘENÍ A FINANCOVÁNÍ MĚST A OBCÍ
   Program zde: klikněte...

 • 15. březen
  SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA XII. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

  Srdečně Vás zveme na XII. Setkání starostů a místostarostů Jihomoravského kraje, která se bude konat 20. dubna 2017 ve Znojmě. Podrobnosti zde: klikněte...

  Zaměření:

  1.    Financování, hospodaření a investice obcí a měst, aktuality v RUD,
  2.    Nový zákon o rozpočtové odpovědnosti č. 23/2017 Sb. a č. 24/2017 Sb. a sdílení daně z hazardu,
  3.    Komplexní přehled všech dotací a grantů pro obce a města, včetně aktuálních výzev (OP ŽP, MPO, Mze atd.),
  4.    Častá pochybení obcí a měst při vydávání obecně závazných vyhlášek,
  5.    Jak správně postupovat při výběru dodavatele včetně procesu uzavírání smlouvy a následné odpovědnosti,
  6.    Nakládání s majetkem obcí a měst a střet zájmu po novele, dopad na představitele obcí
  7.    Diskuze s odborníky k tématu práv a povinností volených zástupců obcí a měst v praxi.

 • 7. březen
  SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA VI. KONFERENCI O PRÁVU A ZÁKONNÝCH POVINNOSTECH OBCÍ A MĚST

  Srdečně Vás zveme na VI. Konferenci o právu a zákonných povinnostech obcí a měst, která se bude konat 30. března 2017 v Praze. Podrobnosti zde: klikněte...

  Zaměření konference:

  1. Pozemky a stavby v majetku obcí po změně občanského zákoníku,
  2. Věcně právní instituty zajištění závazků obcí, převod práva, předkupní právo, výhrada zpětné koupě, vlastnictví,
  3. Zákonné povinnosti představitelů měst a obcí při nakládání s nemovitými věcmi v majetku obcí,
  4. Právní povaha pozemních komunikací – místní a účelové komunikace v majetku obcí, chodníky na cizím pozemku, správa a údržba práva a povinnosti atd.,
  5. Vodní díla na území obcí, rybníky, hráze, břehy, vodní toky, mosty atd.,
  6. Nakládání s pozemky, stavbami a nemovitostmi, uzavírání smluv, právo stavby, služebnost inženýrských sítí,
  7. Debata s oborníky, praktické rady a zkušenosti při výkonu veřejné funkce.

 • 27. únor
  SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA VIII. KONFERENCI O HOSPODAŘENÍ A FINANCOVÁNÍ MĚST A OBCÍ

  Srdečně Vás zveme na VIII. Konferenci o hospodaření a financování obcí a měst, která se bude konat 6. dubna 2017 v Praze. Podrobnosti zde: klikněte...

  Zaměření konference:

  1.    Veřejné rozpočty a hospodaření obcí a měst v roce 2016, predikce a vývoj sdílených daní v roce 2017,
  2.    Časté nedostatky a problémy v hospodaření obcí a měst, připravované změny,
  3.    Finanční hospodaření obcí a měst v praxi, závazné ukazatele rozpočtu, zvýšení investičních příležitostí,
  4.    Nový zákon o rozpočtové odpovědnosti v praxi obcí a měst,
  5.    Rozpočtová pravidla a opatření, závazné ukazatele rozpočtu,
  6.    Nakládání s majetkem obce podle zákona č. 128/2000 Sb. o obcích (obecní zřízení),
  7.    Zákon o finanční kontrole č. 320/2001 Sb., úloha finanční kontroly při hospodaření, praktické rady
  8.    Vymáhání pohledávek obcí a měst celními orgány,
  9.    Participativní rozpočtování, jak připravit smysluplný postup přímého zapojení občanů do rozvoje obce.

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare