Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Podnikatelé a firmy

Hledat obec

Rozhraní pro partnery

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Věrnostní klub

HOGO-FOGO

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

Regionservis-Podnikatelé a firmy

Nárůst objemů obchodů ve veřejné správě jde s námi podstatně snáze a rychleji. Partneři prokazatelně vykazují nárůst obratu a to mnohdy až několikanásobně, v závislosti na atraktivitě poskytovaných služeb či produktů. Regionservis s.r.o. je dlouhodobě dobře zavedenou značkou u starostů měst a obcí a my Vám jejím prostřednictvím umíme ulehčit cestu k zastupitelům samospráv. Náš kodex mravnosti zakazuje jinou, než zcela legální cestu! Pro dosahování cílů našich partnerů máme vytvořenu propracovanou strategii, která je naší dovedností. Obce a města jsou dobrými klienty a mají důvěru k našim partnerům. Města a obce patří mezi velmi dobré a stabilní klienty, kteří jsou dobře obchodovatelní s perspektivou růstu. Obcí je v České republice přibližně 6264 a každoročně vypisují několik desítek tisíc veřejných zakázek, v řádech desítek miliard korun, tím pádem patří trh samospráv mezi nejžádanější v České republice. Obce hradí své závazky! Tzn., že riziko obchodování s obcemi se řadí mezi nejnižší! 

Citát: „Zákazníky nezajímá, co jim říkáte, dokud nemají pocit, že o ně máte opravdový zájem“, autor Zig Ziglar

Nejžádanější služby pro firmy a podnikatele

Reklama a prezentace na konferencích, seminářích a pravidelném setkávání starostek, starostů a místostarostek, místostarostů obcí a měst České republiky
Pořádáme zejména kvalitní a dnes již velmi známá setkání starostů a místarostů po celé České republice (vyjma Hl. m. Prahy), ale také řadu jiných akcí s dobrou tradicí a špičkovým servisem. Naše akce každoročně navštěvují především starostky a starostové, z 500 měst (75% celkového počtu měst v ČR) a 2000 obcí (cca 40% celkového počtu obcí v ČR). Zástupci firem, partneři akcí mají možnost získat nejen vymezený prostor pro prezentaci (stánek), ale také mohou osobně vystoupit se svým ústním příspěvkem a oslovit své potencionální klienty (cílovou skupinu). Kromě uvedených dvou nejpoptávanějších služeb nabízíme řadu dalších, na českém trhu ojedinělých a originálních služeb.

Reference a obrazové ukázky z vybraných akcí naleznete zde: klikněte....

Přímý marketing

Máte zájem uplatnit v obcích vaše služby nebo produkty. Budeme aktivně vyhledávat vaše potenciální klienty dle vašich potřeb. Případně Vám navrhneme nejefektivnější způsob a formu zvýšení výkonnosti vašeho prodeje.

Zpětná vazba od starostů a jejich poptávka je samozřejmostí

Starostové nám sdělují svá přání, potřeby a cíle a my je poté sdělíme i vám. Na základě těchto informací můžete na trhu mnohem lépe prosperovat.

Členství v obchodním klubu samospráv a podnikatelů s názvem "Liga neúplatných"

Liga neuplatných byla založena v roce 2010 a jde o nezávislé, svobodné a obchodní sdružení českých podnikatelů, firem, starostů obcí a měst a dalších osob. Cílem Ligy neúplatných je implementace projektů výhodných pro města a obce, podnikatele a firmy, český stát a EU. Pomáháme komunálním politikům se zvýšením výkonnosti a důvěry jejich samospráv a dosahování jejích cílů s maximální účinností a chytrým způsobem financování. Ten samý záměr implementujeme i do marketingu firem a podnikatelů. Rádi bychom taktéž zvýšili výkonnost a efektivitu hospodaření českého státu ve spolupráci s volenými politiky a v souladu s ústavou a právním státem, kterým chce Česká republika zajisté jednou být. Liga neúplatných má momentálně zhruba 800 členů a stále dynamicky roste.

Nabízíme příležitost k zajímavým politickým a obchodním setkáním

Naše akce velmi často navštěvují významní političtí představitelé České republiky, celostátní média, významní zahraniční hosté, velvyslanci a přední odborníci. S důrazem na prostor pro otevřenou formu diskuze a neformálních jednaní, tak vytváříme efektivní prostředí pro seznámení a kontakty. Novým partnerům a zájemcům o naše služby nabízíme výhodné podmínky sloužící k získání větší vzájemné důvěry.

Naše heslo: "Zvyšováním výkonnosti a dobrou obchodní strategií za využití účinných nástrojů lze velmi rychle dosáhnout zvoleného cíle".

Na Vaší poptávku se těší Lukáš Tesař, zakladatel a majitel společnosti Regionservis s.r.o.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
13. prosince 2016 - Rozpočet 2017, aktuální rizika a strategie pro řízení financí a hospodaření obcí a měst 13.12.2016, Loděnice, Penzion Ve Století Přihlásit se »
15. prosince 2016 - Rozpočet 2017, aktuální rizika a strategie pro řízení financí a hospodaření obcí a měst 15.12.2016, Pardubice, Hotel Staré časy*** Přihlásit se »
24. ledna 2017 - Mikroseminář - aplikace moderních technologií ve veřejném osvětlení, chytré město 24.01.2017, Hradec Králové, Hotel U Královny Elišky Přihlásit se »
7. února 2017 - Mikroseminář - aplikace moderních technologií ve veřejném osvětlení, chytré město 07.02.2017, Písek, Hotel City Přihlásit se »
4. dubna 2017 - Mikroseminář - aplikace moderních technologií ve veřejném osvětlení, chytré město 04.04.2017, Havlíčkův Brod, Hotel Brixen Přihlásit se »

Aktuality:

 • 2. prosinec
  POSLEDNÍCH 10 VOLNÝCH MÍST NA XI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

  K dnešnímu dni nám zbývá posledních 10 volných míst (z 80ti) na XI. Setkání starostů a místostarostů Moravskoslezského kraje, které se koná 8. prosince v Klimkovicích. Více zde: klikněte...

 • 1. prosinec
  PŘEHLED PRAVIDELNÝCH AKCÍ NA ROK 2017

  Přehled a plán akcí pro rok 2017, které se konají každoročně naleznete zde: klikněte...

 • 22. listopad
  POSLEDNÍCH 20 VOLNÝCH MÍST ZDARMA NA XI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ ZLÍNSKÉHO KRAJE

  K dnešnímu dni máme posledních 20 volných míst (ze 100) na XI. Setkání starostů a místostarostů Zlínského kraje, které se koná tento čtvrtek 24.11 v Otrokovické besedě. Účast je zdarma, ale s nutností registrace předem, zde: klikněte...

 • 9. listopad
  NOVÉ WORKSHOPY K TÉMATU MODULÁRNÍ VÝSTAVBY ZCELA ZDARMA

  Ve spolupráci s naším generálním partnerem společnosti KOMA Modular s.r.o. jsme připravili dva workshopy k tématu modulární výstavby a zakázkám ve stavebnictví, které se budou konat:

  1. 29. listopadu - Roztoky - Hotel Academic****, program zde: klikněte...
  2. 6. prosince - Regionální muzeum v Jílovém u Prahy, program zde: klikněte...

  Oba workshopy jsou zcela zdarma (včetně stravy), účastníci navíc obdrží vzor zadávací dokumentace pro modulární výstavbu. Kapacita obou workshopů je omezena. Přihlásit se můžete pod akcemi, viz. odkaz výše.

 • 8. listopad
  NOVÝ TERMÍN SEMINÁŘE K ZAKÁZKÁM MALÉHO ROZSAHU NA ZÁMKU LOUČEŇ

  Na základě přání klientů jsme přidali mimořádný termín semináře s názvem "Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop + změny v novém zákoně v praxi". Seminář se bude konat 22. listopadu přímo na zámku Loučeň. Více zde: klikněte...

 • 4. listopad
  TERMÍN 10. LISTOPADU V LETINÁCH KONFERENCE K NOVÉMU ZÁKONU O VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH BYL ZRUŠEN

  Pro malý zájem jsme byli nuceni zrušit termín 10. listopadu konference "V. Veřejné zakázky - nový zákon o veřejných zakázkách", který se měl konat v Letinách

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare