Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Podnikatelé a firmy

Hledat obec

Rozhraní pro partnery

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Ctíme

100 let Československé republiky

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

ČMELÁČEK z.s.

Regionservis-Podnikatelé a firmy

Nárůst objemů obchodů ve veřejné správě jde s námi podstatně snáze a rychleji. Partneři prokazatelně vykazují nárůst obratu a to mnohdy až několikanásobně, v závislosti na atraktivitě poskytovaných služeb či produktů. Regionservis s.r.o. je dlouhodobě dobře zavedenou značkou u starostů měst a obcí a my Vám jejím prostřednictvím umíme ulehčit cestu k zastupitelům samospráv. Náš kodex mravnosti zakazuje jinou, než zcela legální cestu! Pro dosahování cílů našich partnerů máme vytvořenu propracovanou strategii, která je naší dovedností. Obce a města jsou dobrými klienty a mají důvěru k našim partnerům. Města a obce patří mezi velmi dobré a stabilní klienty, kteří jsou dobře obchodovatelní s perspektivou růstu. Obcí je v České republice přibližně 6264 a každoročně vypisují několik desítek tisíc veřejných zakázek, v řádech desítek miliard korun, tím pádem patří trh samospráv mezi nejžádanější v České republice. Obce hradí své závazky! Tzn., že riziko obchodování s obcemi se řadí mezi nejnižší! 

Citát: „Zákazníky nezajímá, co jim říkáte, dokud nemají pocit, že o ně máte opravdový zájem“, autor Zig Ziglar

Od března 2021 nás při jednání s obchodními partnery zastupuje společnost Region solutions s.r.o., kontakt zde: klikněte...

Nejžádanější služby pro firmy a podnikatele

Reklama a prezentace na konferencích, seminářích a pravidelném setkávání starostek, starostů a místostarostek, místostarostů obcí a měst České republiky
Pořádáme zejména kvalitní a dnes již velmi známá setkání starostů a místarostů po celé České republice (vyjma Hl. m. Prahy), ale také řadu jiných akcí s dobrou tradicí a špičkovým servisem. Naše akce každoročně navštěvují především starostky a starostové, z 500 měst (75% celkového počtu měst v ČR) a 2000 obcí (cca 40% celkového počtu obcí v ČR). Zástupci firem, partneři akcí mají možnost získat nejen vymezený prostor pro prezentaci (stánek), ale také mohou osobně vystoupit se svým ústním příspěvkem a oslovit své potencionální klienty (cílovou skupinu). Kromě uvedených dvou nejpoptávanějších služeb nabízíme řadu dalších, na českém trhu ojedinělých a originálních služeb.

Reference a obrazové ukázky z vybraných akcí naleznete zde: klikněte....

Přímý marketing

Máte zájem uplatnit v obcích vaše služby nebo produkty. Budeme aktivně vyhledávat vaše potenciální klienty dle vašich potřeb. Případně Vám navrhneme nejefektivnější způsob a formu zvýšení výkonnosti vašeho prodeje.

Zpětná vazba od starostů a jejich poptávka je samozřejmostí

Starostové nám sdělují svá přání, potřeby a cíle a my je poté sdělíme i vám. Na základě těchto informací můžete na trhu mnohem lépe prosperovat.

Členství v obchodním klubu samospráv a podnikatelů s názvem "Liga neúplatných"

Liga neuplatných byla založena v roce 2010 a jde o nezávislé, svobodné a obchodní sdružení českých podnikatelů, firem, starostů obcí a měst a dalších osob. Cílem Ligy neúplatných je implementace projektů výhodných pro města a obce, podnikatele a firmy, český stát a EU. Pomáháme komunálním politikům se zvýšením výkonnosti a důvěry jejich samospráv a dosahování jejích cílů s maximální účinností a chytrým způsobem financování. Ten samý záměr implementujeme i do marketingu firem a podnikatelů. Rádi bychom taktéž zvýšili výkonnost a efektivitu hospodaření českého státu ve spolupráci s volenými politiky a v souladu s ústavou a právním státem, kterým chce Česká republika zajisté jednou být. Liga neúplatných má momentálně zhruba 800 členů a stále dynamicky roste.

Nabízíme příležitost k zajímavým politickým a obchodním setkáním

Naše akce velmi často navštěvují významní političtí představitelé České republiky, celostátní média, významní zahraniční hosté, velvyslanci a přední odborníci. S důrazem na prostor pro otevřenou formu diskuze a neformálních jednaní, tak vytváříme efektivní prostředí pro seznámení a kontakty. Novým partnerům a zájemcům o naše služby nabízíme výhodné podmínky sloužící k získání větší vzájemné důvěry.

Naše heslo: "Zvyšováním výkonnosti a dobrou obchodní strategií za využití účinných nástrojů lze velmi rychle dosáhnout zvoleného cíle".

Na Vaší poptávku se těší Lukáš Tesař, zakladatel a majitel společnosti Regionservis s.r.o.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
27. ledna 2022 - Dobrá praxe rozvoje samospráv ve zlé době 27.01.2022, Praha 8, Enforum Přihlásit se »
1. února 2022 - Strategie odpadového hospodářství v reakci na aktuální vývoj a velkou novelu zákona 01.02.2022, Tábor, Hotel Palcát**** Přihlásit se »
3. února 2022 - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + smlouva o dílo + zadávací dokumentace 03.02.2022, Tábor, Hotel Palcát**** Přihlásit se »
11. února 2022 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst 11.02.2022, Tvoršovice, Golf & Spa Resort Konopiště Přihlásit se »
17. - 18. února 2022 - INVESTIČNÍ VÝSTAVBA, FINANCOVÁNÍ A HOSPODAŘENÍ S MAJETKEM OBCÍ, MĚST A KRAJŮ 17.02.2022 - 18.02.2022, Plzeňský Prazdroj, sál Pilsner Urquell Přihlásit se »
24. února 2022 - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + smlouva o dílo + zadávací dokumentace 24.02.2022, Praha 8, Enforum Přihlásit se »
4. března 2022 - Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst 04.03.2022, Hotel D1, Ostrovačice Přihlásit se »
10. BŘEZNA 2022 - XVI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ OLOMOUCKÉHO KRAJE 10.03.2022, Hotel Zámek Velká Bystřice Přihlásit se »
11. BŘEZNA 2022 - XV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ ZLÍNSKÉHO KRAJE 11.03.2022, Hotel Horal, Rožnov pod Radhoštěm Přihlásit se »
24. - 25. března 2022 - Rozvoj a budování obcí a měst v krizovém období 24.03.2022 - 25.03.2022, Praha 1, U Fleků Přihlásit se »
31. BŘEZNA 2022 - XV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 31.03.2022, Ostrava, Best Western Hotel Vista**** Přihlásit se »

Aktuality:

 • 17. leden
  SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA KRAJSKÁ SETKÁNÍ NA MORAVĚ

  Po dvou letech odkladů (kvůli pandemii) můžeme starostkám, starostům a místostarostkám a místostarostům konečně nabídnout krajská setkání i na střední a severní Moravě. Srdečně Vás zveme:

  Programy krajských setkání naleznete pod odkazem. Velice se těšíme na shledání s Vámi.

 • 3. leden
  NOVÁ PROVOZOVNA NAŠÍ SPOLEČNOSTI - STĚHOVÁNÍ

  V týdnu od 3. ledna do 10. ledna probíhá stěhování do nové provozovny (kanceláře). Omlouváme se, že tak nebudeme ve spojení s vámi a to hlavně na pevných linkách. Sídlo společnosti i pro doručování a fakturaci zůstává beze změny.

 • 8. prosinec
  SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA AKCE PO NOVÉM ROCE...

  Letošní vzdělávací sezóna byla opět velmi krátká, všichni víme proč. Jelikož myslíme pozitivně, tak si Vás dovolujeme pozvat na vybrané akce po Novém roce:

  1. 27. ledna 2022 - Dobrá praxe rozvoje samospráv ve zlé době
  2. 17. - 18. února 2022 - INVESTIČNÍ VÝSTAVBA, FINANCOVÁNÍ A HOSPODAŘENÍ S MAJETKEM OBCÍ, MĚST A KRAJŮ
  3. 24. - 25. března 2022 - Rozvoj a budování obcí a měst v krizovém období

  Další sezóna krajských setkání starostů a místostarostů započne v květnu a poběží do poloviny června. V březnu proběhnou 3 krajská setkání, která byla odložena z roku 2021, tj. Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj.

 • 29. listopad
  VYBRANÉ AKCE Z PANDEMICKÝCH DŮVODŮ ODKLÁDÁME NA VHODNĚJŠÍ DOBU PO NOVÉM ROCE

  Z pandemických důvodů odkládáme na vhodnější termín:

  Využívám tak svého práva podle Všeobecných obchodních podmínek. Nové termíny vypíšeme ihned jakmile bude vývoj pandemie příznivější. Velmi Vám děkujeme za pochopení.

 • 5. listopad
  SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA ZCELA EXKLUZIVNÍ AKCI V PROSTORÁCH VĚHLASNÉHO PIVOVARU A RESTAURACE "U FLEKŮ"

  Všechny starostky, starosty, místostarosty a místostarostky velmi srdečně vás zveme na akci, kterou pořádáme v legendární restauraci a nejstarším pivovaru ve střední Evropě "U Fleků". Přijeďte v době adventu do staré Prahy, načerpat sílu a energii na další rok v ekonomickém a pracovním pekle komunální politiky, kdy Vás čekají nejen volby, ale také období prudkého zdražení snad všeho. Akce se koná 16. a 17. prosince U Fleků, debatovat budeme nad investicemi a potížemi se zdražováním. Zveme nejen odborníky, ale také představitele snad již nové vlády, kteří mají k tématu, co sdělit, odpoledne Vás pak čeká velmi bohatý program, který bude obohacen o kulturní vystoupení, ve smyslu skvělé a dobré nálady. Na akci můžete dorazit s doprovodem, více zde: klikněte...

 • 1. listopad
  SEMINÁŘE "POZEMKY A STAVBY Z POHLEDU OBCÍ A MĚST" 4. A 5. LISTOPADU SE RUŠÍ

  Termíny semináře "Pozemky a stavby z pohledu obcí a měst", které se měly konat 4. a 5. listopadu musíme zrušit. Důvodem je malý zájem. Nové termíny nabídneme v lednu. 

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare