Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Podnikatelé a firmy

Hledat obec

Rozhraní pro partnery

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Věrnostní klub

HOGO-FOGO

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

Regionservis-Podnikatelé a firmy

Nárůst objemů obchodů ve veřejné správě jde s námi podstatně snáze a rychleji. Partneři prokazatelně vykazují nárůst obratu a to mnohdy až několikanásobně, v závislosti na atraktivitě poskytovaných služeb či produktů. Regionservis s.r.o. je dlouhodobě dobře zavedenou značkou u starostů měst a obcí a my Vám jejím prostřednictvím umíme ulehčit cestu k zastupitelům samospráv. Náš kodex mravnosti zakazuje jinou, než zcela legální cestu! Pro dosahování cílů našich partnerů máme vytvořenu propracovanou strategii, která je naší dovedností. Obce a města jsou dobrými klienty a mají důvěru k našim partnerům. Města a obce patří mezi velmi dobré a stabilní klienty, kteří jsou dobře obchodovatelní s perspektivou růstu. Obcí je v České republice přibližně 6264 a každoročně vypisují několik desítek tisíc veřejných zakázek, v řádech desítek miliard korun, tím pádem patří trh samospráv mezi nejžádanější v České republice. Obce hradí své závazky! Tzn., že riziko obchodování s obcemi se řadí mezi nejnižší! 

Citát: „Zákazníky nezajímá, co jim říkáte, dokud nemají pocit, že o ně máte opravdový zájem“, autor Zig Ziglar

Nejžádanější služby pro firmy a podnikatele

Reklama a prezentace na konferencích, seminářích a pravidelném setkávání starostek, starostů a místostarostek, místostarostů obcí a měst České republiky
Pořádáme zejména kvalitní a dnes již velmi známá setkání starostů a místarostů po celé České republice (vyjma Hl. m. Prahy), ale také řadu jiných akcí s dobrou tradicí a špičkovým servisem. Naše akce každoročně navštěvují především starostky a starostové, z 500 měst (75% celkového počtu měst v ČR) a 2000 obcí (cca 40% celkového počtu obcí v ČR). Zástupci firem, partneři akcí mají možnost získat nejen vymezený prostor pro prezentaci (stánek), ale také mohou osobně vystoupit se svým ústním příspěvkem a oslovit své potencionální klienty (cílovou skupinu). Kromě uvedených dvou nejpoptávanějších služeb nabízíme řadu dalších, na českém trhu ojedinělých a originálních služeb.

Reference a obrazové ukázky z vybraných akcí naleznete zde: klikněte....

Přímý marketing

Máte zájem uplatnit v obcích vaše služby nebo produkty. Budeme aktivně vyhledávat vaše potenciální klienty dle vašich potřeb. Případně Vám navrhneme nejefektivnější způsob a formu zvýšení výkonnosti vašeho prodeje.

Zpětná vazba od starostů a jejich poptávka je samozřejmostí

Starostové nám sdělují svá přání, potřeby a cíle a my je poté sdělíme i vám. Na základě těchto informací můžete na trhu mnohem lépe prosperovat.

Členství v obchodním klubu samospráv a podnikatelů s názvem "Liga neúplatných"

Liga neuplatných byla založena v roce 2010 a jde o nezávislé, svobodné a obchodní sdružení českých podnikatelů, firem, starostů obcí a měst a dalších osob. Cílem Ligy neúplatných je implementace projektů výhodných pro města a obce, podnikatele a firmy, český stát a EU. Pomáháme komunálním politikům se zvýšením výkonnosti a důvěry jejich samospráv a dosahování jejích cílů s maximální účinností a chytrým způsobem financování. Ten samý záměr implementujeme i do marketingu firem a podnikatelů. Rádi bychom taktéž zvýšili výkonnost a efektivitu hospodaření českého státu ve spolupráci s volenými politiky a v souladu s ústavou a právním státem, kterým chce Česká republika zajisté jednou být. Liga neúplatných má momentálně zhruba 800 členů a stále dynamicky roste.

Nabízíme příležitost k zajímavým politickým a obchodním setkáním

Naše akce velmi často navštěvují významní političtí představitelé České republiky, celostátní média, významní zahraniční hosté, velvyslanci a přední odborníci. S důrazem na prostor pro otevřenou formu diskuze a neformálních jednaní, tak vytváříme efektivní prostředí pro seznámení a kontakty. Novým partnerům a zájemcům o naše služby nabízíme výhodné podmínky sloužící k získání větší vzájemné důvěry.

Naše heslo: "Zvyšováním výkonnosti a dobrou obchodní strategií za využití účinných nástrojů lze velmi rychle dosáhnout zvoleného cíle".

Na Vaší poptávku se těší Lukáš Tesař, zakladatel a majitel společnosti Regionservis s.r.o.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
31. května - Třemošná - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop + informace o novém zákoně 31.05.2016, Třemošná, Exodus Přihlásit se »
31. května - Zlín - Mikroseminář zdarma - Problematika veřejného osvětlení a jeho provozování 31.05.2016, Zlín, Penzion Uno Přihlásit se »
1. června - workshop zdarma - Modulární výstavba v praxi, výroba, možnosti, praktické ukázky 01.06.2016, Vizovice Přihlásit se »
2. června 2016 - IV. NOVÝ ZÁKON O VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH A SMLOUVY UZAVÍRANÉ SAMOSPRÁVAMI 02.06.2016, Praha, Hotel Atlantic*** Přihlásit se »
7. června - Blansko - Mikroseminář zdarma - Problematika veřejného osvětlení a jeho provozování 07.06.2016, Blansko, Hotel Skalni Mlýn Přihlásit se »
16. června 2016 - Nový zákon o zadávání veřejných zakázek č. 134-135/2016 sb. 16.06.2016, Kněžmost - Drhelny, Školící středisko pivovaru Svijany Přihlásit se »
21. června 2016 - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop + informace o novém zákoně 21.06.2016, Pozlovice, Hotel Vyhlídka**** Přihlásit se »
23. června 2016 - Nový zákon o zadávání veřejných zakázek č. 134-135/2016 sb. 23.06.2016, Jindřichův Hradec, Hotel Frankův Dvůr Přihlásit se »
15. září - VII. NÁRODNÍ SETKÁNÍ STAROSTŮ, PRIMÁTORŮ A HEJTMANŮ ČR 15.09.2016, PRAHA, SLOVANSKÝ DŮM Přihlásit se »

Aktuality:

 • 25. květen
  POSLEDNÍCH 10 VOLNÝCH MÍST NA KONFERENCI K NOVÉMU ZÁKONU O VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH V PRAZE

  K dnešnímu dni máme posledních 10 volných míst na konferenci "IV. NOVÝ ZÁKON O VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH A SMLOUVY UZAVÍRANÉ SAMOSPRÁVAMI", která se koná 2. června v Praze v hotelu Atlantic***, více zde: klikněte... 

 • 18. květen
  ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ VII. NÁRODNÍHO SETKÁNÍ STAROSTŮ, PRIMÁTORŮ A HEJTMANŮ ČESKÉ REPUBLIKY

  Z organizačních důvodů jsme nuceni přesunout termín konání VII. Národního setkání starostů, primátorů a hejtmanů České republiky, které se mělo konat 9. června v Praze. Nový termín je 15. září 2016. Místo i program se nemění, vše zůstává. Hlásit se můžete i nadále. Děkujeme velice za pochopení.

 • 17. květen
  POSLEDNÍCH 15 VOLNÝCH MÍST NA XI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ KRAJE VYSOČINA

  K dnešnímu dni máme posledních 15 volných míst na XI. Setkání starostů a místostarostů Kraje Vysočina, které se koná 26. května na zámku Žďár nad Sázavou. Po naplnění maximální kapacity bude registrace ukončena, proto prosím neodkládejte registraci na poslední chvíli.

 • 9. květen
  2. ČERVNA POŘÁDÁME KONFERENCI K NOVÉMU ZÁKONU O VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH, KTERÝ BUDE PLATIT OD 1.10.2016

  V pátek 29. května vyšel ve sbírce zákonu zbrusu nový zákon č. 134/2016 sb. o zadávání veřejných zakázek, který zásadně mění pravidla. Ve spolupráci s našimi nejlépe hodnocenými lektory a odborníky z praxe, jsme pro Vás připravil konferenci, která komplexně představuje jak nový zákon, tak i celou problematiky týkající se veřejných zakázek ve všech souvislostech v praxi obcí a měst. Program konference jsme připravili přesně pro potřeby volených zástupců měst a obcí, ale svým obsahem zaujme i zaměstnance a úředníky územních samosprávných celků. Konference se koná 2. června v Praze. Podrobnosti ke konferenci naleznete zde: klikněte...

 • 2. květen
  TERMÍNY ŠKOLENÍ 3. KVĚTNA V LOUČENI A 12. KVĚTNA V PLZNI JSOU ZCELA ZAPLNĚNY

  Maximální kapacity obou školení, 3. května v Loučeni s názvem "Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop" a 12. května v Plzni s názvem "Obce a města v právních vztazích", jsou zcela zaplněny. Dalším zájemcům nabídneme nové termíny školení počátkem června.

 • 19. duben
  SRDEČNÉ POZVÁNÍ NA SEDMÉ NÁRODNÍ SETKÁNÍ STAROSTŮ, PRIMÁTORŮ A HEJTMANŮ ČESKÉ REPUBLIKY

  Srdečně zveme všechny zájemce na VII. Národní setkání starostů, primátorů a hejtmanů České republiky, které se koná 9. června v Praze ve Slovanském domě. Podrobnosti naleznete zde: klikněte...

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare