Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Samosprávy

Hledat obec

E-mailový zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a budete vždy jako první informováni o připravovaných novinkách.
Pro případ odhlášení klikněte zde.

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Věrnostní klub

HOGO-FOGO

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

Řekněte nám, čeho chcete dosáhnout a my vám pomůžeme.

Naší výhodou je, že jsme specialisté na samosprávy a máme dobrou pověst. Všechny naše služby mají certifikaci ISO 9001:2008 od renomované mezinárodní společnosti SGS ze Švýcarska. Poptejte se nás, rádi Vám zašleme konkrétní nabídku řešení právě Vašeho požadavku.

Dovedeme připravit řešení jak pro velká města, tak i pro malé obce, které jsou naší cílovou skupinou. Cílem naší společnosti v oblasti služeb pro samosprávu je zvyšování výkonnosti a úspěšnosti místních samospráv a jejich úřadů a organizací. Nejčastěji řešíme problémy spojené s financemi, hospodařením, investicemi a správou organizací měst a obcí. Nabízíme celkové, hloubkové analýzy hospodaření s cílem ušetřit v provozu samospráv nemalé finanční prostředky, které se dají použít na spolufinancování investičních projektů z fondů EU či podobně.

Hledáte pro své cíle a záměry partnery? I v tomto případě jsme připraveni Vám pomoci. Usilujete o dotace z Evropské unie a nejste si jisti výběrem správného a čestného partnera? Pak se opět obraťte na nás. Dovedeme vypracovat komplexní plán vedoucí k Vámi zvolenému cíli. Zajistíme pro Vás vše potřebné a navíc Vám i pohlídáme vše důležité tak, abyste svého záměru nemuseli nikdy litovat. Poskytujeme záruku spokojenosti v opačném případě jsou naše služby zcela zdarma.

Novinkou pro druhé pololetí roku 2011 je komplexní změna cenové politiky a rozšíření nabídky našich služeb. Díky této změně dovedeme řešit všechny problémy samospráv velmi komplexně a stali jsme se dostupnější i pro malé obce, kterým jsme připraveni vyjít maximálně vstříc.

I přesto váháte? Nebojte se nás nezávazně kontaktovat, jsme připraveni Vám peníze především ušetřit!

Prohlédněte si náš katalog pro samosprávy.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
31. května - Třemošná - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop + informace o novém zákoně 31.05.2016, Třemošná, Exodus Přihlásit se »
31. května - Zlín - Mikroseminář zdarma - Problematika veřejného osvětlení a jeho provozování 31.05.2016, Zlín, Penzion Uno Přihlásit se »
1. června - workshop zdarma - Modulární výstavba v praxi, výroba, možnosti, praktické ukázky 01.06.2016, Vizovice Přihlásit se »
2. června 2016 - IV. NOVÝ ZÁKON O VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH A SMLOUVY UZAVÍRANÉ SAMOSPRÁVAMI 02.06.2016, Praha, Hotel Atlantic*** Přihlásit se »
7. června - Blansko - Mikroseminář zdarma - Problematika veřejného osvětlení a jeho provozování 07.06.2016, Blansko, Hotel Skalni Mlýn Přihlásit se »
16. června 2016 - Nový zákon o zadávání veřejných zakázek č. 134-135/2016 sb. 16.06.2016, Kněžmost - Drhelny, Školící středisko pivovaru Svijany Přihlásit se »
21. června 2016 - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop + informace o novém zákoně 21.06.2016, Pozlovice, Hotel Vyhlídka**** Přihlásit se »
23. června 2016 - Nový zákon o zadávání veřejných zakázek č. 134-135/2016 sb. 23.06.2016, Jindřichův Hradec, Hotel Frankův Dvůr Přihlásit se »
15. září - VII. NÁRODNÍ SETKÁNÍ STAROSTŮ, PRIMÁTORŮ A HEJTMANŮ ČR 15.09.2016, PRAHA, SLOVANSKÝ DŮM Přihlásit se »

Aktuality:

 • 25. květen
  POSLEDNÍCH 10 VOLNÝCH MÍST NA KONFERENCI K NOVÉMU ZÁKONU O VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH V PRAZE

  K dnešnímu dni máme posledních 10 volných míst na konferenci "IV. NOVÝ ZÁKON O VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH A SMLOUVY UZAVÍRANÉ SAMOSPRÁVAMI", která se koná 2. června v Praze v hotelu Atlantic***, více zde: klikněte... 

 • 18. květen
  ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ VII. NÁRODNÍHO SETKÁNÍ STAROSTŮ, PRIMÁTORŮ A HEJTMANŮ ČESKÉ REPUBLIKY

  Z organizačních důvodů jsme nuceni přesunout termín konání VII. Národního setkání starostů, primátorů a hejtmanů České republiky, které se mělo konat 9. června v Praze. Nový termín je 15. září 2016. Místo i program se nemění, vše zůstává. Hlásit se můžete i nadále. Děkujeme velice za pochopení.

 • 17. květen
  POSLEDNÍCH 15 VOLNÝCH MÍST NA XI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ KRAJE VYSOČINA

  K dnešnímu dni máme posledních 15 volných míst na XI. Setkání starostů a místostarostů Kraje Vysočina, které se koná 26. května na zámku Žďár nad Sázavou. Po naplnění maximální kapacity bude registrace ukončena, proto prosím neodkládejte registraci na poslední chvíli.

 • 9. květen
  2. ČERVNA POŘÁDÁME KONFERENCI K NOVÉMU ZÁKONU O VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH, KTERÝ BUDE PLATIT OD 1.10.2016

  V pátek 29. května vyšel ve sbírce zákonu zbrusu nový zákon č. 134/2016 sb. o zadávání veřejných zakázek, který zásadně mění pravidla. Ve spolupráci s našimi nejlépe hodnocenými lektory a odborníky z praxe, jsme pro Vás připravil konferenci, která komplexně představuje jak nový zákon, tak i celou problematiky týkající se veřejných zakázek ve všech souvislostech v praxi obcí a měst. Program konference jsme připravili přesně pro potřeby volených zástupců měst a obcí, ale svým obsahem zaujme i zaměstnance a úředníky územních samosprávných celků. Konference se koná 2. června v Praze. Podrobnosti ke konferenci naleznete zde: klikněte...

 • 2. květen
  TERMÍNY ŠKOLENÍ 3. KVĚTNA V LOUČENI A 12. KVĚTNA V PLZNI JSOU ZCELA ZAPLNĚNY

  Maximální kapacity obou školení, 3. května v Loučeni s názvem "Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop" a 12. května v Plzni s názvem "Obce a města v právních vztazích", jsou zcela zaplněny. Dalším zájemcům nabídneme nové termíny školení počátkem června.

 • 19. duben
  SRDEČNÉ POZVÁNÍ NA SEDMÉ NÁRODNÍ SETKÁNÍ STAROSTŮ, PRIMÁTORŮ A HEJTMANŮ ČESKÉ REPUBLIKY

  Srdečně zveme všechny zájemce na VII. Národní setkání starostů, primátorů a hejtmanů České republiky, které se koná 9. června v Praze ve Slovanském domě. Podrobnosti naleznete zde: klikněte...

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare