Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Samosprávy

Hledat obec

E-mailový zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a budete vždy jako první informováni o připravovaných novinkách.
Pro případ odhlášení klikněte zde.

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Věrnostní klub

HOGO-FOGO

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

Řekněte nám, čeho chcete dosáhnout a my vám pomůžeme.

Naší výhodou je, že jsme specialisté na samosprávy a máme dobrou pověst. Všechny naše služby mají certifikaci ISO 9001:2008 od renomované mezinárodní společnosti SGS ze Švýcarska. Poptejte se nás, rádi Vám zašleme konkrétní nabídku řešení právě Vašeho požadavku.

Dovedeme připravit řešení jak pro velká města, tak i pro malé obce, které jsou naší cílovou skupinou. Cílem naší společnosti v oblasti služeb pro samosprávu je zvyšování výkonnosti a úspěšnosti místních samospráv a jejich úřadů a organizací. Nejčastěji řešíme problémy spojené s financemi, hospodařením, investicemi a správou organizací měst a obcí. Nabízíme celkové, hloubkové analýzy hospodaření s cílem ušetřit v provozu samospráv nemalé finanční prostředky, které se dají použít na spolufinancování investičních projektů z fondů EU či podobně.

Hledáte pro své cíle a záměry partnery? I v tomto případě jsme připraveni Vám pomoci. Usilujete o dotace z Evropské unie a nejste si jisti výběrem správného a čestného partnera? Pak se opět obraťte na nás. Dovedeme vypracovat komplexní plán vedoucí k Vámi zvolenému cíli. Zajistíme pro Vás vše potřebné a navíc Vám i pohlídáme vše důležité tak, abyste svého záměru nemuseli nikdy litovat. Poskytujeme záruku spokojenosti v opačném případě jsou naše služby zcela zdarma.

Novinkou pro druhé pololetí roku 2011 je komplexní změna cenové politiky a rozšíření nabídky našich služeb. Díky této změně dovedeme řešit všechny problémy samospráv velmi komplexně a stali jsme se dostupnější i pro malé obce, kterým jsme připraveni vyjít maximálně vstříc.

I přesto váháte? Nebojte se nás nezávazně kontaktovat, jsme připraveni Vám peníze především ušetřit!

Prohlédněte si náš katalog pro samosprávy.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
23. února 2017 - XIV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE 23.02.2017, Hradec Králové, EA Hotel Tereziánský dvůr**** Přihlásit se »
2. března 2017 - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop + změny v novém zákoně v praxi 02.03.2017, Zámek Loučeň, Hotel Maxmilian life styl resort**** Přihlásit se »
Termín naplněn - 7. března 2017 - Mikroseminář - aplikace moderních technologií ve veřejném osvětlení, chytré město 07.03.2017, Teplice, Hotel Prince de Ligne
7. března 2017 - Řízení financí obcí a měst + nový zákon o rozpočtové odpovědnosti 07.03.2017, Zámek Loučeň, Hotel Maxmilian life styl resort**** Přihlásit se »
9. března 2017 - XIII. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ KARLOVARSKÉHO KRAJE 09.03.2017, SPA hotel Zámek Lužec**** Přihlásit se »
16. března 2017 - Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop + změny v novém zákoně v praxi 16.03.2017, Plzeň, Hotel York Přihlásit se »
21. března 2017 - Mikroseminář - aplikace moderních technologií ve veřejném osvětlení, chytré město 21.03.2017, Karlovarský kraj, Resort Poppy Přihlásit se »

Aktuality:

 • 15. únor
  NA KRAJSKÝCH SETKÁNÍCH STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ SE PODROBNĚ ZABÝVÁME PROBLEMATIKOU NOVÉHO ZÁKONA O ROZPOČTOVÉ ODPOVĚDNOSTI č. 23 a 24/2017 Sb.

  V programech Setkání starostů a místostarostů jsme vyčlenili celou jednu část, která se podrobně zabývá problematikou financí a novým zákonem o rozpočtové odpovědnosti č. 23/2017 Sb. a č. 24/2017 Sb. Problematiku přednáší přední odborníci pan Ing. Miroslav Matej, Ph.D., ředitel odboru financování územních rozpočtů z Ministerstva financí ČR a Ing. Luděk Tesař, ekonom, odborník na veřejné rozpočty, hospodaření a financování územních samospráv.

 • 14. únor
  POSLEDNÍCH 20 VOLNÝCH MÍST NA XIV. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE

  Na Setkání starostů a místostarostů Královéhradeckého kraje, které se koná 23. února v Hradci Králové máme k dnešnímu dni volných posledních 20 míst. Kapacita setkání je omezena na 80 osob. Hlásit se můžete do 22. února. 

 • 20. leden
  POSLEDNÍCH 20 VOLNÝCH MÍST NA XII. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ JIHOČESKÉHO KRAJE

  K dnešnímu dni nám zbývá posledních 20 volných míst na "XII. Setkání starostů a místostarostů Jihočeského kraje", které se koná 26. ledna v Táboře. Více zde: klikněte...

 • 18. leden
  NA KRAJSKÝCH SETKÁNÍCH A BŘEZNOVÝCH ODBORNÝCH KONFERENCÍCH SE BUDE HOVOŘIT O ZÁKONĚ O ROZPOČTOVÉ ODPOVĚDNOSTI

  Téma rozpočtové odpovědnosti je opět v hledáčku medií a proto jsme se rozhodli, že problematiku zákona o rozpočtové odpovědnosti zařadíme jako aktualitu na krajská setkání a též i do programu konference "Právo a zákonné povinnosti obcí a měst", která se bude konat 23. března v Praze a konference "Hospodaření a financování obcí a měst", která se bude konat též v Praze 6. dubna.

 • 17. leden
  KAPACITA SETKÁNÍ LIBERECKÉHO KRAJE SE VELMI RYCHLE PLNÍ

  Kapacita (80 míst) Setkání starostů a místostarostů Libereckého kraje se velmi rychle plní. I přesto, že se setkání koná až 9. února nám k dnešnímu dni zbývá pouze 30 volných míst. Po naplnění kapacity bude registrace ukončena.

 • 16. leden
  DO PROGRAMU JIHOČESKÉHO SETKÁNÍ JSME ZAŘADILI ZCELA AKTUÁLNÍ PROBLEMATIKU FINANCOVÁNÍ A HOSPODAŘENÍ SAMOSPRÁV

  Na XII. Setkání starostů a místostarostů Jihočeského kraje jsme pozvali odborníky na financování, hospodaření a investice obcí a měst. Prvním je pan Ing. Miroslav Matej, ředitel odboru financování územních rozpočtů, který se ve svém příspěvku zmíní i o právě probíhajícím projednávání ústavního zákona o rozpočtové odpovědnosti. dále bude hovořit o rozpočtu na rok 2017 a sdílení daně z hazardu. Druhým řečníkem je Ing. Luděk Tesař odborník na hospodaření a investice obcí a měst. Podrobný program zde: klikněte...

  Více informací o projednávání zákona o rozpočtové odpovědnosti: zde...

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare