Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Samosprávy

Hledat obec

E-mailový zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a budete vždy jako první informováni o připravovaných novinkách.
Pro případ odhlášení klikněte zde.

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Věrnostní klub

HOGO-FOGO

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

Řekněte nám, čeho chcete dosáhnout a my vám pomůžeme.

Naší výhodou je, že jsme specialisté na samosprávy a máme dobrou pověst. Všechny naše služby mají certifikaci ISO 9001:2008 od renomované mezinárodní společnosti SGS ze Švýcarska. Poptejte se nás, rádi Vám zašleme konkrétní nabídku řešení právě Vašeho požadavku.

Dovedeme připravit řešení jak pro velká města, tak i pro malé obce, které jsou naší cílovou skupinou. Cílem naší společnosti v oblasti služeb pro samosprávu je zvyšování výkonnosti a úspěšnosti místních samospráv a jejich úřadů a organizací. Nejčastěji řešíme problémy spojené s financemi, hospodařením, investicemi a správou organizací měst a obcí. Nabízíme celkové, hloubkové analýzy hospodaření s cílem ušetřit v provozu samospráv nemalé finanční prostředky, které se dají použít na spolufinancování investičních projektů z fondů EU či podobně.

Hledáte pro své cíle a záměry partnery? I v tomto případě jsme připraveni Vám pomoci. Usilujete o dotace z Evropské unie a nejste si jisti výběrem správného a čestného partnera? Pak se opět obraťte na nás. Dovedeme vypracovat komplexní plán vedoucí k Vámi zvolenému cíli. Zajistíme pro Vás vše potřebné a navíc Vám i pohlídáme vše důležité tak, abyste svého záměru nemuseli nikdy litovat. Poskytujeme záruku spokojenosti v opačném případě jsou naše služby zcela zdarma.

Novinkou pro druhé pololetí roku 2011 je komplexní změna cenové politiky a rozšíření nabídky našich služeb. Díky této změně dovedeme řešit všechny problémy samospráv velmi komplexně a stali jsme se dostupnější i pro malé obce, kterým jsme připraveni vyjít maximálně vstříc.

I přesto váháte? Nebojte se nás nezávazně kontaktovat, jsme připraveni Vám peníze především ušetřit!

Prohlédněte si náš katalog pro samosprávy.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
13. prosince 2016 - Rozpočet 2017, aktuální rizika a strategie pro řízení financí a hospodaření obcí a měst 13.12.2016, Loděnice, Penzion Ve Století Přihlásit se »
15. prosince 2016 - Rozpočet 2017, aktuální rizika a strategie pro řízení financí a hospodaření obcí a měst 15.12.2016, Pardubice, Hotel Staré časy*** Přihlásit se »
24. ledna 2017 - Mikroseminář - aplikace moderních technologií ve veřejném osvětlení, chytré město 24.01.2017, Hradec Králové, Hotel U Královny Elišky Přihlásit se »
7. února 2017 - Mikroseminář - aplikace moderních technologií ve veřejném osvětlení, chytré město 07.02.2017, Písek, Hotel City Přihlásit se »
4. dubna 2017 - Mikroseminář - aplikace moderních technologií ve veřejném osvětlení, chytré město 04.04.2017, Havlíčkův Brod, Hotel Brixen Přihlásit se »

Aktuality:

 • 2. prosinec
  POSLEDNÍCH 10 VOLNÝCH MÍST NA XI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

  K dnešnímu dni nám zbývá posledních 10 volných míst (z 80ti) na XI. Setkání starostů a místostarostů Moravskoslezského kraje, které se koná 8. prosince v Klimkovicích. Více zde: klikněte...

 • 1. prosinec
  PŘEHLED PRAVIDELNÝCH AKCÍ NA ROK 2017

  Přehled a plán akcí pro rok 2017, které se konají každoročně naleznete zde: klikněte...

 • 22. listopad
  POSLEDNÍCH 20 VOLNÝCH MÍST ZDARMA NA XI. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ ZLÍNSKÉHO KRAJE

  K dnešnímu dni máme posledních 20 volných míst (ze 100) na XI. Setkání starostů a místostarostů Zlínského kraje, které se koná tento čtvrtek 24.11 v Otrokovické besedě. Účast je zdarma, ale s nutností registrace předem, zde: klikněte...

 • 9. listopad
  NOVÉ WORKSHOPY K TÉMATU MODULÁRNÍ VÝSTAVBY ZCELA ZDARMA

  Ve spolupráci s naším generálním partnerem společnosti KOMA Modular s.r.o. jsme připravili dva workshopy k tématu modulární výstavby a zakázkám ve stavebnictví, které se budou konat:

  1. 29. listopadu - Roztoky - Hotel Academic****, program zde: klikněte...
  2. 6. prosince - Regionální muzeum v Jílovém u Prahy, program zde: klikněte...

  Oba workshopy jsou zcela zdarma (včetně stravy), účastníci navíc obdrží vzor zadávací dokumentace pro modulární výstavbu. Kapacita obou workshopů je omezena. Přihlásit se můžete pod akcemi, viz. odkaz výše.

 • 8. listopad
  NOVÝ TERMÍN SEMINÁŘE K ZAKÁZKÁM MALÉHO ROZSAHU NA ZÁMKU LOUČEŇ

  Na základě přání klientů jsme přidali mimořádný termín semináře s názvem "Zásady zadávání veřejných zakázek malého rozsahu + workshop + změny v novém zákoně v praxi". Seminář se bude konat 22. listopadu přímo na zámku Loučeň. Více zde: klikněte...

 • 4. listopad
  TERMÍN 10. LISTOPADU V LETINÁCH KONFERENCE K NOVÉMU ZÁKONU O VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH BYL ZRUŠEN

  Pro malý zájem jsme byli nuceni zrušit termín 10. listopadu konference "V. Veřejné zakázky - nový zákon o veřejných zakázkách", který se měl konat v Letinách

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare